metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 28.05.2020 04:32
Zespół: 9243/D- Księgi metrykalne parafii rzymskokatolickiej Św. Krzyża w Warszawie
Jednostka: 118 Księga chrztów 1773-77 r.
Katalog: Urodzenia
Sygnatury i katalogi zespołu:
9243/D- Księgi metrykalne parafii rzymskokatolickiej Św. Krzyża w Warszawie
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.116(U-1758-65)Księga chrztów 1758-65 r. 
Urodzenia1758201
2.117(U-1765-72)Księga chrztów 1765-72 r. 
Urodzenia1765275
3.118(U-1773-77)Księga chrztów 1773-77 r. 
Urodzenia1773224
Urodzenia1774bd
Urodzenia1775bd
Urodzenia1776bd
Urodzenia1777bd
4.119(U-1773-77)Księga chrztów 1773-77 r. 
Urodzenia1773147
Urodzenia1774bd
Urodzenia1775bd
Urodzenia1776bd
Urodzenia1777bd
5.120(U-1778-83) 
Urodzenia17781778
Urodzenia17791748
Urodzenia17801715
Urodzenia17811669
Urodzenia17821619
Urodzenia17831580
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::