metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 18.09.2020 12:19
Zespół: 1328/D- Akta stanu cywilnego parafii rzymskokatolickiej św. Floriana
Jednostka: 106 Księga UMZ-1907 r.
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 0211-0214 0419-0422 0635-0638 0851-0854 1067-1070 1283-1286
0001-0002 0215-0218 0423-0426 0639-0642 0855-0858 1071-1074 1287-1290
0003-0006 0219-0222 0427-0430 0643-0646 0859-0862 1075-1078 1291-1294
0007-0010 0223-0224 0431-0434 0647-0650 0863-0866 1079-1082 1295-1298
0011-0014 0225-0226 0435-0438 0651-0654 0867-0870 1083-1086 1299-1302
0015-0018 0225b 0439-0442 0655-0658 0871-0874 1087-1090 1303-1306
0019-0022 0227-0230 0443-0446 0659-0662 0875-0878 1091-1094 1307-1310
0023-0026 0231-0234 0447-0450 0663-0666 0879-0882 1095-1098 1311-1314
0027-0030 0235-0238 0451-0454 0667-0670 0883-0886 1099-1102 1315-1318
0031-0034 0239-0242 0455-0458 0671-0674 0887-0890 1103-1106 1319-1322
0035-0038 0243-0246 0459-0462 0675-0678 0891-0894 1107-1110 1323-1326
0039-0042 0247-0250 0463-0466 0679-0682 0895-0898 1111-1114 1327-1330
0043-0046 0251-0254 0467-0470 0683-0686 0899-0902 1115-1118 1331-1334
0047-0050 0255-0258 0471-0474 0687-0690 0903-0906 1119-1122 1335-1338
0051-0054 0259-0262 0475-0478 0691-0694 0907-0910 1123-1126 1339-1342
0055-0058 0263-0266 0479-0482 0695-0698 0911-0914 1127-1130 1343-1346
0059-0062 0267-0270 0483-0486 0699-0702 0915-0918 1131-1134 1347-1350
0063-0066 0271-0274 0487-0490 0703-0706 0919-0922 1135-1138 1351-1354
0067-0070 0275-0278 0491-0494 0707-0710 0923-0926 1139-1142 1355-1358
0071-0074 0279-0282 0495-0498 0711-0714 0927-0930 1143-1146 1359-1362
0075-0078 0283-0286 0499-0502 0715-0718 0931-0934 1147-1150 1363-1366
0079-0082 0287-0290 0503-0506 0719-0722 0935-0938 1151-1154 1367-1370
0083-0086 0291-0294 0507-0510 0723-0726 0939-0942 1155-1158 1371-1374
0087-0090 0295-0298 0511-0514 0727-0730 0943-0946 1159-1162 1375-1378
0091-0094 0299-0302 0515-0518 0731-0734 0947-0950 1163-1166 1379-1382
0095-0098 0303-0306 0519-0522 0735-0738 0951-0954 1167-1170 1383-1386
0099-0102 0307-0310 0523-0526 0739-0742 0955-0958 1171-1174 1387-1390
0103-0106 0311-0314 0527-0530 0743-0746 0959-0962 1175-1178 1391-1394
0107-0110 0315-0318 0531-0534 0747-0750 0963-0966 1179-1182 1395-1398
0111-0114 0319-0322 0535-0538 0751-0754 0967-0970 1183-1186 1399-1402
0115-0118 0323-0326 0539-0542 0755-0758 0971-0974 1187-1190 1403-1406
0119-0122 0327-0330 0543-0546 0759-0762 0975-0978 1191-1194 1407-1410
0123-0126 0331-0334 0547-0550 0763-0766 0979-0982 1195-1198 1411-1414
0127-0130 0335-0338 0551-0554 0767-0770 0983-0986 1199-1202 1415-1418
0131-0134 0339-0342 0555-0558 0771-0774 0987-0990 1203-1206 1419-1422
0135-0138 0343-0346 0559-0562 0775-0778 0991-0994 1207-1210 1423-1426
0139-0142 0347-0350 0563-0566 0779-0782 0995-0998 1211-1214 1427-1430
0143-0146 0351-0354 0567-0570 0783-0786 0999-1002 1215-1218 1431-1434
0147-0150 0355-0358 0571-0574 0787-0790 1003-1006 1219-1222 1435-1438
0151-0154 0359-0362 0575-0578 0791-0794 1007-1010 1223-1226 1439-1442
0155-0158 0363-0366 0579-0582 0795-0798 1011-1014 1227-1230 1443-1446
0159-0162 0367-0370 0583-0586 0799-0802 1015-1018 1231-1234 1447-1450
0163-0166 0371-0374 0587-0590 0803-0806 1019-1022 1235-1238 1451-1454
0167-0170 0375-0378 0591-0594 0807-0810 1023-1026 1239-1242 1455-1458
0171-0174 0379-0382 0595-0598 0811-0814 1027-1030 1243-1246 1459-1462
0175-0178 0383-0386 0599-0602 0815-0818 1031-1034 1247-1250 1463-1466
0179-0182 0387-0390 0603-0606 0819-0822 1035-1038 1251-1254 1467-1470
0183-0186 0391-0394 0607-0610 0823-0826 1039-1042 1255-1258 1471-1474
0187-0190 0395-0398 0611-0614 0827-0830 1043-1046 1259-1262 1475-1478
0191-0194 0399-0402 0615-0618 0831-0834 1047-1050 1263-1266 1479-1482
0195-0198 0403-0406 0619-0622 0835-0838 1051-1054 1267-1270 1483-1484
0199-0202 0407-0410 0623-0626 0839-0842 1055-1058 1271-1274
0203-0206 0411-0414 0627-0630 0843-0846 1059-1062 1275-1278
0207-0210 0415-0418 0631-0634 0847-0850 1063-1066 1279-1282
Sygnatury i katalogi zespołu:
1328/D- Akta stanu cywilnego parafii rzymskokatolickiej św. Floriana
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.104(UMZ-1905)Księga UMZ-1905 r. 
Urodzenia19051632
Urodzenia19051724
Małżeństwa1905585
Zgony19052402
Aneksy1905bd
Skorowidz urodzeń1905bd
2.105(UMZ-1906)Księga UMZ-1906 r. 
Urodzenia1906916
Urodzenia19061012
Urodzenia1906948
Urodzenia1906884
Małżeństwa1906800
Zgony19062636
Aneksy1906bd
Skorowidz urodzeń1906bd
3.106(UMZ-1907)Księga UMZ-1907 r. 
Urodzenia19071484
Urodzenia19071295
Urodzenia1907999
Małżeństwa1907708
Zgony19072342
Aneksy1907bd
Skorowidz urodzeń1907bd
4.107(UMZ-1908)Księga UMZ-1908 r. 
Urodzenia19081776
Urodzenia19081004
Urodzenia1908908
Małżeństwa1908563
Zgony19082364
Aneksy1908bd
Skorowidz urodzeń1908bd
5.108(UMZ-1909)Księga UMZ-1909 r. 
Urodzenia19091872
Urodzenia1909957
Urodzenia1909771
Małżeństwa1909651
Zgony19092628
Aneksy1909bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::