metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 22.10.2020 03:07
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1896
Katalog: Małżeństwa
Pliki:
0000 0086-0087 0174-0175 0262-0263 0349-0350 0436-0437 0524-0525
0001 0088-0089 0176-0177 0264-0265 0351 0438-0439 0526-0527
0002-0003 0090-0091 0178-0179 0266-0267 0352-0353 0440-0441 0528-0529
0004-0005 0092-0093 0180-0181 0268-0269 0354-0355 0442-0443 0530-0531
0006-0007 0094-0095 0182-0183 0270-0271 0356-0357 0444-0445 0532-0533
0008-0009 0096-0097 0184-0185 0272-0273 0358-0359 0446-0447 0534-0535
0010-0011 0098-0099 0186-0187 0274-0275 0360-0361 0448-0449 0536-0537
0012-0013 0100-0101 0188-0189 0276-0277 0362-0363 0450-0451 0538-0539
0014-0015 0102-0103 0190-0191 0278-0279 0364-0365 0452-0453 0540-0541
0016-0017 0104-0105 0192-0193 0280-0281 0366-0367 0454-0455 0542-0543
0018-0019 0106-0107 0194-0195 0282-0283 0368-0369 0456-0457 0544-0545
0020-0021 0108-0109 0196-0197 0284-0285 0370-0371 0458-0459 0546-0547
0022-0023 0110-0111 0198-0199 0286-0287 0372-0373 0460-0461 0548-0549
0024-0025 0112-0113 0200-0201 0288-0289 0374-0375 0462-0463 0550-0551
0026-0027 0114-0115 0202-0203 0290-0291 0376-0377 0464-0465 0552-0553
0028-0029 0116-0117 0204-0205 0292-0293 0378-0379 0466-0467 0554-0555
0030-0031 0118-0119 0206-0207 0294-0295 0380-0381 0468-0469 0556-0557
0032-0033 0120-0121 0208-0209 0296-0297 0382-0383 0470-0471 0558-0559
0034-0035 0122-0123 0210-0211 0298-0299 0384-0385 0472-0473 0560-0561
0036-0037 0124-0125 0212-0213 0300-0301 0386-0387 0474-0475 0562-0563
0038-0039 0126-0127 0214-0215 0302-0303 0388-0389 0476-0477 0564-0565
0040-0041 0128-0129 0216-0217 0304-0305 0390-0391 0478-0479 0566-0567
0042-0043 0130-0131 0218-0219 0306-0307 0392-0393 0480-0481 0568-0569
0044-0045 0132-0133 0220-0221 0308-0309 0394-0395 0482-0483 0570-0571
0046-0047 0134-0135 0222-0223 0310-0311 0396-0397 0484-0485 0572-0573
0048-0049 0136-0137 0224-0225 0312-0313 0398-0399 0486-0487 0574-0575
0050-0051 0138-0139 0226-0227 0314-0315 0400-0401 0488-0489 0576-0577
0052-0053 0140-0141 0228-0229 0316-0317 0402-0403 0490-0491 0578-0579
0054-0055 0142-0143 0230-0231 0318-0319 0404-0405 0492-0493 0580-0581
0056-0057 0144-0145 0232-0233 0320-0321 0406-0407 0494-0495 0582-0583
0058-0059 0146-0147 0234-0235 0322-0323 0408-0409 0496-0497 0584-0585
0060-0061 0148-0149 0236-0237 0324-0325 0410-0411 0498-0499 0586-0587
0062-0063 0150-0151 0238-0239 0326-0327 0412-0413 0500-0501 0588-0589
0064-0065 0152-0153 0240-0241 0328-0329 0414-0415 0502-0503 0590-0591
0066-0067 0154-0155 0242-0243 0330-0331 0416-0417 0504-0505 0592-0593
0068-0069 0156-0157 0244-0245 0332 0418-0419 0506-0507 0594-0595
0070-0071 0158-0159 0246-0247 0333-0334 0420-0421 0508-0509 0596
0072-0073 0160-0161 0248-0249 0335-0336 0422-0423 0510-0511 zzz
0074-0075 0162-0163 0250-0251 0337-0338 0424-0425 0512-0513
0076-0077 0164-0165 0252-0253 0339-0340 0426-0427 0514-0515
0078-0079 0166-0167 0254-0255 0341-0342 0428-0429 0516-0517
0080-0081 0168-0169 0256-0257 0343-0344 0430-0431 0518-0519
0082-0083 0170-0171 0258-0259 0345-0346 0432-0433 0520-0521
0084-0085 0172-0173 0260-0261 0347-0348 0434-0435 0522-0523
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1894(UMZ-1894) 
Urodzenia18942352
Urodzenia18941152
Urodzenia1894846
Małżeństwa18941125
Zgony18942935
2.1895(UMZ-1895) 
Urodzenia18951152
Urodzenia18951156
Urodzenia18951288
Urodzenia1895947
Małżeństwa1895668
Małżeństwa1895595
Zgony18951752
Zgony18951440
3.1896(UMZ-1896) 
Urodzenia18961248
Urodzenia18961256
Urodzenia18961200
Urodzenia18961259
Małżeństwa1896596
Małżeństwa1896633
Zgony18962889
Skorowidz urodzeń1896bd
4.1897(UMZ-1897) 
Urodzenia18971301
Urodzenia18971344
Urodzenia18971404
Urodzenia18971551
Małżeństwa1897645
Małżeństwa1897580
Zgony18972999
Skorowidz urodzeń1897bd
5.1898(UMZ-1898) 
Urodzenia18982684
Urodzenia18982012
Urodzenia18981084
Małżeństwa1898616
Małżeństwa1898620
Zgony18983486
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::