metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 11.08.2020 09:49
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1898
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 0379-0382 0763-0766 1151-1154 1539-1542 1919-1922 2307-2310
0000a 0383-0386 0767-0770 1155-1158 1543-1546 1923-1926 2311-2314
0001-0002 0387-0390 0771-0774 1159-1162 1547-1550 1927-1930 2315-2318
0003-0006 0391-0394 0775-0778 1163-1166 1551-1554 1931-1934 2319-2322
0007-0010 0395-0398 0779-0782 1167-1170 1555-1558 1935-1938 2323-2326
0011-0014 0399-0402 0783-0786 1171-1174 1559-1562 1939-1942 2327-2330
0015-0018 0403-0406 0787-0790 1175-1178 1563-1566 1943-1946 2331-2334
0019-0022 0407-0410 0791-0794 1179-1182 1567-1570 1947-1950 2335-2338
0023-0026 0411-0414 0795-0798 1183-1186 1571-1574 1951-1954 2339-2342
0027-0030 0415-0418 0799-0802 1187-1190 1575-1578 1955-1958 2343-2346
0031-0034 0419-0422 0803-0806 1191-1194 1578a 1959-1962 2347-2350
0035-0038 0423-0426 0807-0810 1195-1198 1579-1582 1963-1966 2351-2354
0039-0042 0427 0811-0814 1199-1202 1583-1586 1967-1970 2355-2358
0043-0046 0428-0430 0815-0818 1203-1206 1587-1590 1971-1974 2359-2362
0047-0050 0431-0434 0819-0822 1207-1210 1591-1594 1975-1978 2363-2366
0051-0054 0435-0438 0823-0826 1211-1214 1595-1598 1979-1982 2367-2370
0055-0058 0439-0442 0827-0830 1215-1218 1599-1602 1983-1986 2371-2374
0059-0062 0443-0446 0831-0834 1219-1222 1603-1606 1987-1990 2375-2378
0063-0066 0447-0450 0835-0838 1223-1226 1607-1610 1991-1994 2379-2382
0067-0070 0451-0454 0839-0842 1227-1230 1611-1614 1995-1998 2383-2386
0071-0074 0455-0458 0843-0846 1231-1234 1615-1618 1999-2002 2387-2390
0075-0078 0459-0462 0847-0850 1235-1238 1619-1622 2003-2006 2391-2394
0079-0082 0463-0466 0851-0854 1239-1242 1623-1626 2007-2010 2395-2398
0083-0086 0467-0470 0855-0858 1243-1246 1627-1630 2011-2014 2399-2402
0087-0090 0471-0474 0859-0862 1247-1250 1631-1634 2015-2018 2403-2406
0091-0094 0475-0478 0863-0866 1251-1254 1635-1638 2019-2022 2407-2410
0095-0098 0479-0482 0867-0870 1255-1258 1639-1642 2023-2026 2411-2414
0099-0102 0483-0486 0871-0874 1259-1262 1643-1646 2027-2030 2415-2418
0103-0106 0487-0490 0875-0878 1263-1266 1647-1650 2031-2034 2419-2422
0107-0110 0491-0494 0879-0882 1267-1270 1651-1654 2035-2038 2423-2426
0111-0114 0495-0498 0883-0886 1271-1274 1655-1658 2039-2042 2427-2430
0115-0118 0499-0502 0887-0890 1275-1278 1659-1662 2043-2046 2431-2434
0119-0122 0503-0506 0891-0894 1279-1282 1663-1666 2047-2050 2435-2438
0123-0126 0507-0510 0895-0898 1283-1286 1667-1670 2051-2054 2439-2442
0127-0130 0511-0514 0899-0902 1287-1290 1671-1674 2055-2058 2443-2446
0131-0134 0515-0518 0903-0906 1291-1294 1675-1678 2059-2062 2447-2450
0135-0138 0519-0522 0907-0910 1295-1298 1679-1682 2063-2066 2451-2454
0139-0142 0523-0526 0911-0914 1299-1302 1683-1686 2067-2070 2455-2458
0143-0146 0527-0530 0915-0918 1303-1306 1687-1690 2071-2074 2459-2462
0147-0150 0531-0534 0919-0922 1307-1310 1691-1694 2075-2078 2463-2466
0151-0154 0535-0538 0923-0926 1311-1314 1695-1698 2079-2082 2467-2470
0155-0158 0539-0542 0927-0930 1315-1318 1699-1702 2083-2086 2471-2474
0159-0162 0543-0546 0931-0934 1319-1322 1703-1706 2087-2090 2475-2478
0163-0166 0547-0550 0935-0938 1323-1326 1707-1710 2091-2094 2479-2482
0167-0170 0551-0554 0939-0942 1327-1330 1711-1714 2095-2098 2483-2486
0171-0174 0555-0558 0943-0946 1331-1334 1715-1718 2099-2102 2487-2490
0175-0178 0559-0562 0947-0950 1335-1338 1719-1722 2103-2106 2491-2494
0179-0182 0563-0566 0951-0954 1339-1342 1719-1722a 2107-2110 2495-2498
0183-0186 0567-0570 0955-0958 1343-1346 1723-1726 2111-2114 2499-2502
0187-0190 0571-0574 0959-0962 1347-1350 1727-1730 2115-2118 2503-2506
0191-0194 0575-0578 0963-0966 1351-1354 1731-1734 2119-2122 2507-2510
0195-0198 0579-0582 0967-0970 1355-1358 1735-1738 2123-2126 2511-2514
0199-0202 0583-0586 0971-0974 1359-1362 1739-1742 2127-2130 2515-2518
0203-0206 0587-0590 0975-0978 1363-1366 1743-1746 2131-2134 2519-2522
0207-0210 0591-0594 0979-0982 1367-1370 1747-1750 2135-2138 2523-2526
0211-0214 0595-0598 0983-0986 1371-1374 1751-1754 2139-2142 2527-2530
0215-0218 0599-0602 0987-0990 1375-1378 1755-1758 2143-2146 2531-2534
0219-0222 0603-0606 0991-0994 1379-1382 1759-1762 2147-2150 2535-2538
0223-0226 0607-0610 0995-0998 1383-1386 1763-1766 2151-2154 2539-2542
0227-0230 0611-0614 0999-1002 1387-1390 1767-1770 2155-2158 2543-2546
0231-0234 0615-0618 1003-1006 1391-1394 1771-1774 2159-2162 2547-2550
0235-0238 0619-0622 1007-1010 1395-1398 1775-1778 2163-2166 2551-2554
0239-0242 0623-0626 1011-1014 1399-1402 1779-1782 2167-2170 2555-2558
0243-0246 0627-0630 1015-1018 1403-1406 1783-1786 2171-2174 2559-2562
0247-0250 0631-0634 1019-1022 1407-1410 1787-1790 2175-2178 2563-2566
0251-0254 0635-0638 1023-1026 1411-1414 1791-1794 2179-2182 2567-2570
0255-0258 0639-0642 1027-1030 1415-1418 1795-1798 2183-2186 2571-2574
0259-0262 0643-0646 1031-1034 1419-1422 1799-1802 2187-2190 2575-2578
0263-0266 0647-0650 1035-1038 1423-1426 1803-1806 2191-2194 2579-2582
0267-0270 0651-0654 1039-1042 1427-1430 1807-1810 2195-2198 2583-2586
0271-0274 0655-0658 1043-1046 1431-1434 1811-1814 2199-2202 2587-2590
0275-0278 0659-0662 1047-1050 1435-1438 1815-1818 2203-2206 2591-2594
0279-0282 0663-0666 1051-1054 1439-1442 1819-1822 2207-2210 2595-2598
0283-0286 0667-0670 1055-1058 1443-1446 1823-1826 2211-2214 2599-2602
0287-0290 0671-0674 1059-1062 1447-1450 1827-1830 2215-2218 2603-2606
0291-0294 0675-0678 1063-1066 1451-1454 1831-1834 2219-2222 2607-2610
0295-0298 0679-0682 1067-1070 1455-1458 1835-1838 2223-2226 2611-2614
0299-0302 0683-0686 1071-1074 1459-1462 1839-1842 2227-2230 2615-2618
0303-0306 0687-0690 1075-1078 1463-1466 1843-1846 2231-2234 2619-2622
0307-0310 0691-0694 1079-1082 1467-1470 1847-1850 2235-2238 2623-2626
0311-0314 0695-0698 1083-1086 1471-1474 1851-1854 2239-2242 2627-2630
0315-0318 0699-0702 1087-1090 1475-1478 1855-1858 2243-2246 2631-2634
0319-0322 0703-0706 1091-1094 1479-1482 1859-1862 2247-2250 2635-2638
0323-0326 0707-0710 1095-1098 1483-1486 1863-1866 2251-2254 2639-2642
0327-0330 0711-0714 1099-1102 1487-1490 1867-1870 2255-2258 2643-2646
0331-0334 0715-0718 1103-1106 1491-1494 1871-1874 2259-2262 2647-2650
0335-0338 0719-0722 1107-1110 1495-1498 1875-1878 2263-2266 2651-2654
0339-0342 0723-0726 1111-1114 1499-1502 1879-1882 2267-2270 2655-2658
0343-0346 0727-0730 1115-1118 1503-1506 1883-1886 2271-2274 2659-2662
0347-0350 0731-0734 1119-1122 1507-1510 1887-1890 2275-2278 2663-2666
0351-0354 0735-0738 1123-1126 1511-1514 1891-1894 2279-2282 2667-2670
0355-0358 0739-0742 1127-1130 1515-1518 1895-1898 2283-2286 2671-2674
0359-0362 0743-0746 1131-1134 1519-1522 1899-1902 2287-2290 2675-2678
0363-0366 0747-0750 1135-1138 1523-1526 1903-1906 2291-2294 2679-2682
0367-0370 0751-0754 1139-1142 1527-1530 1907-1910 2295-2298 2683-2684
0371-0374 0755-0758 1143-1146 1531-1534 1911-1914 2299-2302 zzz
0375-0378 0759-0762 1147-1150 1535-1538 1915-1918 2303-2306
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1896(UMZ-1896) 
Urodzenia18961248
Urodzenia18961256
Urodzenia18961200
Urodzenia18961259
Małżeństwa1896596
Małżeństwa1896633
Zgony18962889
Skorowidz urodzeń1896bd
2.1897(UMZ-1897) 
Urodzenia18971301
Urodzenia18971344
Urodzenia18971404
Urodzenia18971551
Małżeństwa1897645
Małżeństwa1897580
Zgony18972999
Skorowidz urodzeń1897bd
3.1898(UMZ-1898) 
Urodzenia18982684
Urodzenia18982012
Urodzenia18981084
Małżeństwa1898616
Małżeństwa1898620
Zgony18983486
4.1899(UMZ-1899) 
Urodzenia18991004
Urodzenia18991192
Urodzenia18991180
Urodzenia18991308
Urodzenia18991332
Urodzenia1899704
Małżeństwa1899900
Małżeństwa1899536
Zgony18991926
Zgony18991470
5.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::