metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 16.08.2022 10:46

Nowości


2022-08-09

Strzegowo_gm (AP Mława) - UMZ-1781-1825
Mława_gm (AP Mława) - UMZ-1660-1825

2022-08-02

Lipowiec Kościelny_gm (AP Mława) - UMZ-1696-1825
Dąbrowa k/Mławy (AP Mława) - UMZ-1808-1825

2022-07-28

Bogurzyn_gm (AP Mława) - UMZ-1732-1825
Łopacin_gm (AP Mława) - UMZ-1809-1825
Kraszewo_gm (AP Mława) - UMZ-1808-1825

2022-07-15

Wierzbówiec (AP Mława) - UMZ-1826-1884

2022-06-21

Warszawa-Służew św Katarzyny (AP Warszawa) - M-1897-1908 A-1914-1915

2022-06-20

Dobre (AP Siedlce) - UMZ-1886-1910
Koszelewy (AP Mława) - UMZ-1874-1914
Latowicz (AP Siedlce) - UMZ-1826-1918

2022-06-17

Dąbrowa Górnicza (AP Katowice) - UMZ-1891-1912

2022-06-09

Warszawa-Wola św Wawrzyńca (USC W-wa) - UMZ-1923-1938
USC K-ce Roździeń-Szopienice (AP Katowice) - UMZ-1874-1894

2022-06-07

Sosnowiec Katedra (AP Katowice) - UMZ-1899-1909

2022-05-25

Krysk (AP Mława) - UMZ-1826-1914

2022-05-24

Trzebieszów (AP Siedlce) - UMZ-1871-1915
Radzymin (AP Mława) - UMZ-1826-1914

2022-05-19

Kromołów (AP Katowice) - UMZ-1894-1916
Ojrzanów (AP Grodzisk) - UMZ-1913-1919

2022-05-12

Słupia (AP Łódź) - 1811-1831
Łęki Kościelne (AP Łódź) - 1918-1923, A-1927
Kutno - Łąkoszyn (AP Łódź) - 1920-1930, A-1920

2022-05-11

Zgierz (ew.) (AP Łódź) - 1918-1919
Zgierz (AP Łódź) - 1918-1919, A-1918-1919
Lubochnia (AP Łódź) - 1830-1870, A-1845,1854
W-wa św Antoniego (AP Warszawa) - UMZ-1920-1931
Raciąż (AP Mława) - UMZ-1876-1913
Joniec (AP Mława) - UMZ-1826-1914

2022-05-08

Złoczew (AP Łódź) - 1920
Zduńska Wola (bab.) (AP Łódź) - 1919-1920
Zduńska Wola (ew.) (AP Łódź) - 1919-1920
Zduńska Wola (AP Łódź) - 1919-1920, MZ-1939-1940
Strzelce (AP Łódź) - 1919

2022-05-06

W-wa Zmartwychwstania Pańskiego (AP Warszawa) - UMZ-1919-1928
W-wa Floriana (AP Warszawa) - UMZ-1913-1919
Sochocin (AP Mława) - UMZ-1826-1883

2022-05-02

Mysłowice (AP Katowice) - UMZ-1913-1938 SK-1874-1912

2022-04-29

Sosnowiec Zagórze dawniej Niwka (AP Katowice) - UMZ-1808-1909
Czeladź (AP Katowice) - UMZ-1808-1915

2022-04-25

Zadzim (AP Łódź) - 1920, A-1920
Wierzchy (AP Łódź) - 1920, A-1920
Wierzchlas (AP Łódź) - 1919-1920
Uników (AP Łódź) - 1920
Tuszyn (AP Łódź) - 1919, A-1919
Szadek (AP Łódź) - 1919-1920
Strzegocin (AP Łódź) - Z 1901-1929

2022-04-24

Kamieńsk (AP Łódź) - 1872-1874

2022-04-23

Targoszyce (AP Katowice) - UMZ-1869-1909
Nowe Miasto (AP Mława) - UMZ-1875-1914
Cieksyn (AP Mława) - UMZ-1826-1914

2022-04-21

Stoczek Łukowski (AP Siedlce) - UMZ-1870-1913

2022-04-18

Strońsko (AP Łódź) - 1909-1929
Sołek-Śleszyn (AP Łódź) - 1912-1919
Rychłocice (AP Łódź) - 1920, A-1920
Radomsko (AP Łódź) - 1816-1859
Pęczniew (AP Łódź) - 1917-1920
Osjaków (AP Łódź) - 1840-1848
Mierzyce (AP Łódź) - 1919-1920
Małyń (AP Łódź) - 1920, A-1920
Łanięta (AP Łódź) - 1916-1920
Kołacinek (mar.) (AP Łódź) - 1919-1920

2022-04-12

Gidle (AP Łódź) - 1826-1832

2022-04-03

Siemkowice (AP Łódź) - 1914-1920
Rząśnia (AP Łódź) - 1868-1874
Konopnica (AP Łódź) - 1920

2022-03-30

Kroczewo (AP Mława) - UMZ-1826-1913

2022-03-29

Kutno (ew.) (AP Łódź) - 1879-1940

2022-03-28

Czyżew (AP Łomża - przesunięcie z AP Pułtusk) - UMZ-1826-1859

2022-03-27

Żdżary (AP Łódź) - 1838-1939, A-1836-1939

2022-03-26

Kutno (AP Łódź) - UMZA-1920

2022-03-23

Kołacinek (AP Łódź) - 1919-1920

2022-03-20

Żdżary (AP Łódź) - 1810-1836, A-1814-1835
Klonowa (AP Łódź) - 1919-1920, A-1918-1919
Działoszyn (AP Łódź) - 1920
Drużbin (AP Łódź) - 1917-1920
Dmosin (AP Łódź) - 1919-1920

2022-03-16

Andrzejewo (AP Łomża - przesunięcie z AP Pułtusk) - UMZ-1826-1870

2022-03-13

Brodnia-Glinno (AP Łódź) - 1917-1920

2022-03-12

Burzenin (AP Łódź) - 1919

2022-03-05

Jedlno (AP Łódź) - 1813-1862

2022-03-01

Sulmierzyce (AP Łódź) - 1854-1872, A-1854-1872
Gidle (AP Łódź) - 1833-1839

2022-02-20

Rzejowice (AP Łódź) - 1861-1867
Chełmo (AP Łódź) - 1868-1873

2022-02-08

Rzejowice (AP Łódź) - 1854-1860

2022-02-05

Kamieńsk (AP Łódź) - 1869-1870

2022-02-02

Góra św Małgorzaty (AP Łęczyca) - UMZ-1905-1911

2022-01-31

Osjaków (AP Łódź) - 1838-1839
Jedlno (AP Łódź) - 1866-1873

2022-01-27

Obryte (AP Pułtusk) - UMZ-1874-1916

2022-01-26

Wiewiec (AP Łódź) - 1817-1870, A-1817-1871
Sulmierzyce (AP Łódź) - 1839-1853, A-1838-1853
Rzejowice (AP Łódź) - 1849-1853, 1868-1873
Gidle (AP Łódź) - 1818, 1840-1849

2022-01-20

Sulmierzyce (AP Łódź) - 1829-1838, A-1828-1846

2022-01-14

Rzejowice (AP Łódź) - 1826-1837
Rząśnia (AP Łódź) - 1860-1867

2022-01-13

Kromołów (AP Katowice) - UMZ-1808-1913

2022-01-10

Kamionna (AP Siedlce) - UMZ-1826-1916

2022-01-05

Kamieńsk (AP Łódź) - 1865-1868

2022-01-02

Złaków Kościelny (AP Łódź) - 1865-1876, A-1864-1876
Rząśnia (AP Łódź) - 1818-1858, A-1818-1826
Niesułków (AP Łódź) - A-1814,1817


donate
© 2010-2022 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::