metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 01.12.2020 07:23

Nowości


2020-11-29

Mierzyn (AP Łódź) - 1861-1865
Komorniki (AP Łódź) - 1882-1889
Warszawa-Ochota św.Jakuba Apostoła (AAW Warszawa) - UMZ-1918-1940
Tczów (AP Radom) - UMZ-1914-1918
Szydłowiec (AP Radom) - UMZ-1918-1919
Świerże Górne (AP Radom) - UMZ-1915-1918
Sucha (AP Radom) - UMZ-1915-1918
Stromiec (AP Radom) - UMZ-1915-1916
Skaryszew (AP Radom) - UMZ-1915-1917
Ryczywół (AP Radom) - UMZ-1914-1916
Nowy Regów (AP Radom) - UMZ-1915-1917
Przybyszew (AP Radom) - UMZ-1918

2020-11-24

Królewo (AP Mława) - UMZ-1826-1914
Węgra (AP Mława) - UMZ-1826-1913

2020-11-23

Warszawa Narodzenia NMP (AAW Warszawa) - U-1918-1919 M-1938
Milejów (AP Łódź) - 1817-1820, 1840-1846
Komorniki (AP Łódź) - 1871-1881
Warszawa Zerzeń (AP Warszawa) - UMZ-1913-1915
Warszawa Elżbiety (AP Warszawa) - UMZ-1838-1840, 1867, 1914-1915

2020-11-20

Kozienice (AP Radom) - UMZ-1917-1918
Kazanów (AP Radom) - UMZ-1915-1918
Kaszów (AP Radom) - UMZ-1915-1917
Jedlińsk (AP Radom) - UMZ--1914-1917

2020-11-18

Komorniki (AP Łódź) - 1853-1870

2020-11-15

Nasielsk_EwAug-FChD (AP Pułtusk) - UMZ-1874-1919

2020-11-14

Różan -FChD (AP Pułtusk) - UMZ-1897-1916
Dąbrówka -FChD (AP Pułtusk) - UMZ-1890-1911
Opaleniec ewaug -FChD (AP Pułtusk) - UMZ-1894-1916
Nur -FChD (AP Pułtusk) - UMZ-1826-1876
Zaręby gm -FChD (AP Pułtusk) - UMZ-1808-1825
Baranowo gm -FChD (AP Pułtusk) - UMZ-1808-1825
Karniewo -FChD (AP Pułtusk) - UMZ-1884 1897-1912
Gzy -FChD (AP Pułtusk) - UMZ-1874-1915
Przasnysz EwAug -FChD (AP Pułtusk) - UMZ-1835-1934
Nasielsk -FChD (AP Pułtusk) - UMZ-1916-1917
Dzierżenin-FChD (AP Pułtusk) - UMZ-1874-1912

2020-11-12

Mierzyn (AP Łódź) - UMZ-1856-1860

2020-11-11

Wąchock (AP Kielce) - UMZ-1810-1917
Tarczek (AP Kielce) - UMZ-1810-1915 A-1810-1937
Szydłowiec (AP Radom) - UMZ-1873-1877 UMZ-1915-1917

2020-11-09

Komorniki (AP Łódź) - 1840-1852

2020-11-07

Zalas (AP Pułtusk) - UMZ 1902-1933
Święte Miejsce (AP Pułtusk) - UMZ 1908-1916
Troszyn (AP Pułtusk) - UMZ 1893-1922
Poręba Kocęby (AP Pułtusk) - UMZ-1916-1918

2020-11-04

Gródek (AP Radom) - UMZ 1915-1918
Częstochowa św. Zygmunta (AP Częstochowa) - UMZ 1885-1915

2020-11-03

Łask (AP Łódź) - 1847
Komorniki (AP Łódź) - 1829-1838

2020-10-31

Jarosławice (AP Radom) - UMZ-1915-1918
Jasionna (AP Radom) - UMZ-1914-1917
Jankowice (AP Radom) - UMZ-1914-1917
Goryń (AP Radom) - UMZ-1914-1915
Cerekiew (AP Radom) - UMZ-1914-1917
Bukówno (AP Radom) - UMZ-1914-1917

2020-10-27

Komorniki (AP Łódź) - 1819-1828

2020-10-22

Mieleszyn (AP Łódź) - 1808-1839
Goworowo (AP Pułtusk) - U-1915-1918
Chotcza (AP Radom) - UMZ-1915-1918
Ciepielow (AP Radom) - UMZ-1915-1918
Oleksow (AP Radom) - UMZ-1909-1910 1915-1917

2020-10-20

Wierzbnik (AP Kielce) - UMZ-1810-1917
Pawłów (AP Kielce) - UMZ-1810-1915
Kuczki (AP Radom) - UMZ-1900-1903-1915-1919

2020-10-19

Komorniki (AP Łódź) - 1808-1818, A-1808-1868

2020-10-16

Lewiczyn (AP Radom) - UMZ-1917-1918

2020-10-03

Waśniów (AP Kielce) - UMZ-1889-1933

2020-10-01

Drążdżewo (AP Pułtusk) - UMZ-1911-1915
Księży Lasek (AP Pułtusk) - UMZ-1911-1928
Małkinia Górna (AP Pułtusk) - UMZ-1907-1914
Strzegocin (AP Pułtusk) - UMZ-1906-1914
Sienno (AP Radom) - UMZ-1914-1916
Grabowiec (AP Radom) - UMZ-1916-1918
Lipsko (AP Radom) - UMZ-1914
Krępa Kościelna (AP Radom) - UMZ-1914
Żdżary (AP Radom) - UMZ-1907-1927
Głowaczów (AP Radom) - UMZ-1914-1916

2020-09-27

Zakrzew (AP Radom) - UMZ-1914-1915
Czernice Borowe (AP Mława) - UMZ-1826-1913
Wrzos (AP Radom) - UMZ-1912-1914
Wrzeszczów (AP Radom) - UMZ-1912-1914
Przytyk (AP Radom) - UMZ-1912-1914
Zielona (AP Mława) - UMZ-1826-1913
Mniszew (AP Radom) - UMZ-1912-1917
Mniszek (AP Radom) - UMZ-1911-1916
Kozienice (AP Radom) - UMZ-1915-1916

2020-09-26

Łęczeszyce (AP Radom) - UMZ-1914-1916
Jasieniec (AP Radom) - UMZ-1914-1917
Klwów (AP Radom) - UMZ-1914-1918
Magnuszew (AP Radom) - UMZ-1912-1917
Grabów n/Pilicą (AP Radom) - UMZ-1914-1918
Błotnica (AP Radom) - UMZ-1915-1917

2020-09-23

Boglewice (AP Radom) - UMZ-1914-1915
Błędów (AP Radom) - UMZ-1914-1917
Worów (AP Radom) - UMZ-1912-1915
Goszczyn (AP Radom) - UMZ-1914-1918

2020-09-17

Belsk (AP Radom) - UMZ-1914-1916
Chynów (AP Radom) - UMZ-1914-1918
Grójec (AP Radom) - UMZ-1913-1917
Mogielnica (AP Radom) - UMZ-1913-1918

2020-09-16

Wrociszew (AP Radom) - UMZ-1915-1917
Michałowice (AP Radom) - UMZ-1914-1918

2020-09-13

Warka (AP Radom) - UMZ-1915-1917
Konary (AP Radom) - UMZ-1915-1918
Promna (AP Radom) - UMZ-1914-1917
Białobrzegi (AP Radom) - UMZ-1915-1917

2020-09-12

Opinogóra (AP Mława) - UMZ-1926-1913
Ostrołęka (AP Radom) - UMZ-1915-1917
Pałuki (AP Mława) - UMZ-1826-1913

2020-09-11

Boglewice (AP Radom) - UMZ-1876-1905 1916-1917
Zduny (mar.) (AP Łowicz) - 1913-1914, A-1918
Łowicz - Kolegiata (AP Łowicz) - UMZA-1916-1918
Zduny (AP Łowicz) - 1918
Pawłowo (AP Mława) - UMZ-1826-1911
Dzierzgowo (AP Mława) - UMZ-1826-1911
Zenbok (AP Mława) - UMZ-1826-1913

2020-09-10

Bełchów (AP Łowicz) - A-1918
Łyszkowice (mojż.) (AP Łowicz) - 1918-1930, A-1918-1935
Łowicz (mojż.) (AP Łowicz) - 1912-1918
Kocierzew Południowy (AP Łowicz) - UMZA-1918
Złaków Kościelny (AP Łowicz) - UMZ-1915-1918, A-1916-1918

2020-09-08

Łowicz św. Ducha (AP Łowicz) - UMZA-1916-1918

2020-09-07

Łowicz (mar.) (AP Łowicz) - UMZ-1913-1918, A-1916-1918

2020-08-28

Osjaków (AP Łódź) - UMZ-1852-1854

2020-08-24

Mieleszyn (AP Łódź) - SkUMZ-1746-1807
Łask (AP Łódź) - UMZ-1846

2020-08-03

Naramice (AP Łódź) - 1816-1849
Łask (AP Łódź) - UMZ-1845

2020-07-20

Lewiczyn (AP Radom) - UMZ-1914-1916
Przybyszew (AP Radom) - UMZ-1914-1917

2020-07-13

Łęczeszyce-Parafia św.Jana Chrzciciela (AAW W-wa) - 1657-1939
Nieborów (AP Łowicz) - UMZA-1915-1918
Zduny (AP Łowicz) - UMZ-1915-1918, A-1916
Waliszew (AP Łowicz) - UMZA-1915-1916
Sobota (AP Łowicz) - UMZ-1915-1916, A-1916
Oszkowice (AP Łowicz) - UMZ-1915-1916, A-1916

2020-07-12

Bełchów (AP Łowicz) - 1915-1918, A-1916
Bielawy (AP Łowicz) - 1915-1916

2020-07-11

Kocierzew (AP Łowicz) - 1915-1917, A-1916-1917
Bolimów (AP Łowicz) - 1914-1917, A-1916-1917
Kompina (AP Łowicz) - UMZA-1915-1918
Bednary (AP Łowicz) - 1915-1918, A-1916-1917
Chruślin (AP Łowicz) - 1915-1916, A-1916

2020-07-10

Bąków Górny (AP Łowicz) - UMZA-1915-1918

2020-07-02

Mokrsko (AP Łódź) - 1841-1865

2020-06-18

Łask (AP Łódź) - 1852

2020-06-12

Łask (AP Łódź) - 1853

2020-06-01

Gieczno (AP Łódź) - 1901-1929

2020-05-20

Sulerzyż (AP Mława) - UMZ 1826-1913
Sońsk (AP Mława) - UMZ 1826-1913
Niedzbórz (AP Mława) - UMZ 1826-1912

2020-05-18

Mokrsko (AP Łódź) - 1826-1840

2020-05-06

Zelów (ew.) (AP Łódź) - 1851-1874
Łódź-Mileszki - filia Chojny (AP Łódź) - 1810-1876


donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::